SzkoleniaFire trainers   |   Wyposażenie wężowni   |   software   |   Technical Support   |   Szkolenia

 

MOBILE FIRE TRAINER ML 2000 jest mobilnym, najbardziej zaawansowanym, sterowanym komputerowo, zasilanym gazem systemem szkolenia strażaków i ratowników. Trening odbywa się w całkowicie realnym środowisku „żywego” ognia, wysokiej temperatury i ograniczonej widoczności. Cały system umieszczony jest w czterdziestostopowej naczepie przeznaczonej do transportu drogowego. Zapewnia to prowadzenie szkolenia w różnych miejscach bez długotrwałych przygotowań konstrukcyjnych i uruchamiania systemu. Czas przygotowania systemu do pracy to ok 1godz dla dwóch osób.

 

Całość wykonana jest zgodnie z aktualnie obowiązującymi europejskimi dyrektywami, regulacjami i normami dotyczącymi bezpieczeństwa urządzeń wykorzystujących gaz palny, takimi jak DIN 14097 T2. Posiada certyfikat TUV.

 

W trenażerze zastosowano zarówno podstawowe, jak i opcjonalne miejsca pożarowe:

 

- „uniwersalne”: prezentuje typową sytuację pożarową, jaka może zaistnieć w magazynie, warsztacie,  bądź domu; różne sytuacje mogą być symulowane poprzez proste przestawianie atrap obiektów;

- atrapy do montowania w miejscu pożarowym „uniwersalne”: łóżko, sofa, stojak na butle z gazem z atrapami trzech butli;

- „flashover” : umieszczone pod sufitem, symulujące wystąpienie zjawiska flashover;

- „schody”: umieszczone pod schodami, symulujące pożar klatki schodowej;

 

Szkolenie odbywa się w wyznaczonym przez Państwa miejscu, po dostarczeniu i zainstalowaniu trenażera. Czas przygotowania systemu do pracy to ok 1godz.

 

 

UWAGA! PRZEPROWADZAMY SZKOLENIA DLA OPERATORÓW/ ISTRUKTORÓW TRENAŻERA POŻAROWEGO!
 

Do you find our business interesting? If you wish to become a partner or partake in our offer please do not hesitate to...